Süt Yemleri

Laktasyon 100 Süt Yemi

İlter Laktasyon 100 Süt Yemi yüksek süt verimine sahip sağmal ineklerin erken laktasyon döneminde ihtiyaç duyacağı besin öğelerini yeterli ve dengeli olarak karşılayacak bir şekilde özel olarak hazırlanmıştır.

İncele

Süt – 21 Yemi

Mısır silajı, buğdaygil silajları, buğdaygil hasılları, yaş şeker pancarı posası, tahıl kırmaları, mısır flake, arpa flake gibi yem maddelerinin enerji içerikleri yüksek iken, protein miktarları ise aksine oldukça düşüktür.

İncele

Süt – 20 Yemi

İlter Süt – 20 Yemi orta yüksek kaliteli kaba yem ile beslenen yüksek süt verimine sahip hayvanların kaliteli protein, enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir içerikle hazırlanmıştır.

İncele

Süt – 19 Yemi Extra

İlter Süt – 19 Yemi Extra orta yüksek kaliteli kaba yem ile beslenen yüksek süt verimine sahip hayvanların kaliteli protein, enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir içerikle hazırlanmıştır.

İncele

Süt – 19 Yemi

İlter Süt – 19 Yemi orta ve yüksek verimli sağmal ineklerin tüm sağım döneminde kaliteli protein, enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir formülle hazırlanmıştır.

İncele

Süt – 18 Yemi

İlter Süt – 18 Yemi orta verimli sağmal ineklerin tüm sağım döneminde protein, enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış standart bir yemdir.

İncele