İlter Yem

Hakkımızda

1987 yılında Muğla ili, Seydikemer ilçesi, Ortaköy kasabasında gıda alanında başlayan serüvenimiz, sonrasında tarım-hayvancılık ürünleri ticareti, süt toplayıcılığı gibi kolların da eklenmesi ile gelişerek devam etti. Firmamız serüvenine 2005-2016 yıllarında yem bayiliği, 2016-2019 yıllarında Muğla, Aydın ve Antalya bölge yem distribütörlüğü ile devam etti. 2019 yılında anlaşmalı üretim yöntemi süreci ile İlter Yem markası doğdu. Yüksek kaliteli yem üretim politikasını benimseyen İlter Yem markası, bölgesinde ticari faaliyetlerini geliştirerek talep artışında başarılı bir ivme yakaladı. 2022 yılında sürdürülebilir kalite politikasını göz önüne alarak talebi karşılamak amacıyla kendi tesisinee geçme kararı aldı. Aynı yıl Afyon Sinanpaşa’da açtığı yeni üretim tesisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.
İlter Yem

Vizyonumuz

Sağlıklı hayvanlar ve verimli işletmeler için üreticilere kaliteli yem üreterek arzını sağlamak.
İlter Yem

Misyonumuz

Değişmeyen kaliteli hammadde prensibi ile üretim yapmak, tüm üreticilerimize profesyonel beslenme uzmanı desteği vermek, sağlıklı ve verimli hayvan üretimi anlayışı ile karlı işletmeler ve mutlu üreticiler için katkıda bulunmak.
İlter Yem

Hakkımızda

2016 yılında daha güçlü bir işletme olmak amacıyla kurumsallaşan İlter Ticaret, İlter Grup çatı markası, “1987’den geleceğe” sloganı, istikrarlı ve kaliteli büyüme prensibi ile geleceğe odaklanarak yatırımlarını sürdürmektedir. İlter Grup, 2019 yılında son önemli yatırımı olarak kendi markası İlter Yem adı ile yem üretimi işine girerek, bölgesine güçlü ve sağlam bir marka kazandırmış olmanın haklı gururu ile yarınlara yürümektedir.
Organic Products
Web Designer 85%
Healthy Foods
Web Designer 89%

Agriculture & Organic Farms

Christine Eve
İlter Yem

Neler vaat ediyoruz

İlter Yem, buzağı yemi, süt yemi, besi yemi, küçükbaş ve kanatlı yemleri ve yeni ürün yelpazesiyle daima en iyisini arayanlara!
Why Choose Us

Very Much Professional Growing Company

Organic Foods Provides
Organic Foods Provides
Organic Foods Provides

We Have More Then 1235+ Global Partners

İlter Yem

Kaliteli Yem, Yüksek erim

İlter Yem kalitesiyle karlı işletmeler, mutlu üreticiler.

Ekibimiz

Clients Feedback

What’s Our Clients Say About Our Organic Foods

Statistics

Neden İlter Yem

Kaliteli yem,
yüksek verim

100% Natural Foods

Accusantium doloremque laudatium, totam rem aperiam inventore et beatae.

Modern Euipments

Accusantium doloremque laudatium, totam rem aperiam inventore et beatae.

World Class Meats & Eggs

Accusantium doloremque laudatium, totam rem aperiam inventore et beatae.

WhatsApp
1
Scan the code
Merhabalar