Süt – 19 Yemi Extra

Kaliteli yem, yüksek performans.

Soru Sorun

Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

Süt – 19 Yemi Extra

Süt – 19 Yemi Extra

İlter Süt – 19 Yemi Extra orta yüksek kaliteli kaba yem ile beslenen yüksek süt verimine sahip hayvanların kaliteli protein, enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir içerikle hazırlanmıştır.

İlter Süt – 19 Yemi Extra orta yüksek kaliteli kaba yem ile beslenen yüksek süt verimine sahip hayvanların kaliteli protein, enerji, vitamin ve
mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir içerikle hazırlanmıştır.
İlter Süt – 19 Yemi Extra, protein kalitesi ve sindirim oranı çok yüksek hammaddeler kullanılarak formüle edilmiştir. Protein kalitesi ve sindirim oranı yüksektir, yüksek enerji içeriğine sahiptir.
İlter Süt – 19 Yemi Extra yüksek kalite içeriği ile daha az konsantre yem kullanımı sağlayarak rumen asidozu (işkembe asitleşmesi) riskini düşürür.
Kendine özgü enerji ve protein yapısı ile yüksek oranda saman kullanılması sonucu azalan işkembe mikrobiyal aktivitesini uyarır.

İlter Süt – 19 Yemi Extra Özellikleri:
• % 19 ham protein içermektedir.
• Sindirilebilirliği yüksek protein kaynakları ile by – pass protein (RUP) oranı attırılmıştır, yüksek düzeyde kaliteli enerji içeriğine sahiptir.
• Lezzetli ve güzel kokuludur, hayvanlar iştahlı bir şekilde tüketir.
• Özel formülü ile düşük kalite kaba yemlerin yol açtığı besin maddesi eksiklerini giderir.
• Süt verimini arttırır. Pik dönemi uzatır.
• Kızgınlık göstermeme problemlerine çözüm üretir, döl verim performansını arttırır.
• Doğum sonrası görülen metabolik hastalıklar riskini düşürür, beslenmeye bağlı ayak hastalıklarını azaltır, hayvan sağlığını destekler.
Kullanma Alanları; orta yüksek kaliteli kaba yemler ile beslenen yüksek süt verimine sahip sağmal ineklerin tüm sağım dönemi boyunca kullanılır.

Kaliteli yem, yüksek verim.

Her zaman aynı kalite garantisi.