Gebe Düve Yemi (Kuru Dönem Yemi)

Kaliteli yem, yüksek performans.

Soru Sorun

Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

Gebe Düve Yemi (Kuru Dönem Yemi)

Gebe Düve Yemi (Kuru Dönem Yemi)

İlter Gebe Düve Yemi tohumlanmış gebe düvelerin ve kurudaki ineklerin beslenmesinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış bir yemdir. Dengeli enerji ve protein içeriği ile kendine özgü mineral yapısına sahiptir.

İlter Gebe Düve Yemi tohumlanmış gebe düvelerin ve kurudaki ineklerin beslenmesinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış bir yemdir. Dengeli enerji ve protein içeriği ile kendine özgü mineral yapısına sahiptir. İlter Düve Yemi protein kalitesi ve sindirim oranı çok yüksek hammaddeler kullanılarak formüle edilmiştir. Protein kalitesi yüksektir, dengeli enerji içeriğine sahiptir.
İlter Gebe Düve Yemi Özellikleri:
• % 16 ham protein içermektedir.
• Dengeli enerji ve protein içeriği, kendine özgü mineral yapısı ile fötusun sağlıklı gelişimini sağlar.
• Süt humması (süt felci), Ketozis, Metritis (rahim iltihabı), Son atmama ve döl problemlerini azaltır.
• Lezzetli ve güzel kokuludur, hayvanlar iştahlı bir şekilde tüketir.
Kullanma Alanları; İlter Gebe Düve Yemi yüksek verimli ineklere kuruya çıkarıldıkları andan doğuma 3 hafta, düşük ve orta verimli ineklere ise 2 hafta kalana değin verilmelidir. Zorunlu olmadıkça kuru dönemde kaba yem olarak sadece saman kullanmayınız, gebe düve (kuru dönem) yemi ile birlikte mısır silajı ve çayır kuru otundan oluşan bir kaba yemin seçimi uygun olacaktır. Kuru yonca otu gibi baklagil kuru otları tek kaba yem olarak kullanılmamalıdır. Zorunlu olarak kullanılması halinde 1-2 kg/gün miktarı aşılmamalıdır.

Kaliteli yem, yüksek verim.

Her zaman aynı kalite garantisi.