Etlik Civciv Yemi

Kaliteli yem, yüksek performans.

Soru Sorun

Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

Etlik Civciv Yemi

Etlik Civciv Yemi

Yumurtadan yeni çıkan etlik civcivlerin beslenmesi için hazırlanmış bir yemdir. Etlik civcivlerin besin maddesi ihtiyaçları göz önüne alınarak formüle edildiği için ek olarak herhangi bir yem ham maddesine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Yumurtadan yeni çıkan etlik civcivlerin beslenmesi için hazırlanmış bir yemdir. Etlik civcivlerin besin maddesi ihtiyaçları göz önüne alınarak formüle edildiği için ek olarak herhangi bir yem ham maddesine ihtiyaç duyulmamaktadır. İlter Etlik Civciv Yemi etlik civciv ve piliçlerin ilk 4 hafta boyunca tüketmelerine uygundur.

İlter Etlik Civciv Yemi Özellikleri:
• % 22 ham protein içermektedir.
• Etlik civciv yemlerimiz sindirebilirliği yüksek ve kalite kontrolden geçmiş ham maddeler kullanılarak formüle edilmiştir.
• Etlik civcivlerin besin maddesi ihtiyaçları göz önüne alınarak formüle edildiği için civcivlerin gelişimini destekler.
• Sindirilebilirliği yüksek ham maddeler sayesinde yemden yararlanma oranı yükselir.
• Civciv döneminde sıklıkla karşılaşılan koksidiyozis hastalığından korunmanızı sağlamak amacıyla yemlerimizde kanun ve
yönetmeliklere uygun antikoksidial kullanılmıştır.

Kullanma Alanları; İlter Etlik Civciv Yemi Yem ilk 4 hafta boyunca kullanılır. Bu süre zarfında hayvan başına yaklaşık 2000 gram yem tüketimi beklenmektedir. Yemleme sırasında hayvanlar temiz bir ortamda, uygun ısı ve ışık altında tutulmalı, önlerinde daima temiz su bulundurulmalıdır.

Kaliteli yem, yüksek verim.

Her zaman aynı kalite garantisi.